{"title":"Kjøkkenhåndklær \/ Grytekluter \/ Varmeunderlag \/ Ovnhansker","description":"Velkommen til Crucible Cookware's Kitchen Linens Collection! Oppdag våre stilige og funksjonelle grytekluter og varmeunderlag, designet for å beskytte hendene dine og benkeplater samtidig som de tilfører et snev av eleganse til kjøkkenet ditt. Vårt førsteklasses utvalg sikrer holdbarhet og varmebestandighet for trygg og komfortabel matlaging. Enten du er en erfaren kokk eller en hobbykokk, er disse kjøkkenessensialene et must-have. Handle nå og oppgrader kjøkkenet ditt med våre høykvalitets kjøkkenlin! Nyt rask levering og utmerket kundeservice for en sømløs handleopplevelse. \u003ca href=\"https:\/\/cruciblecookware.com\/pages\/kitchen-linens-potholders-hot-pads-oven-gloves\" title=\"Read more about Crucible Cookware's Kitchen Linens \/ Potholders \/ Hot Pads \/ Oven Gloves collection\"\u003eLes mer\u003c\/a\u003e.","products":[{"product_id":"pot-holders-and-oven-mitts-gloves-with-silicone-stripes-2-potholders-2-hot-pads-with-pockets-set-4-piece-heat-resistant-kitchen-linens-set-black","title":"Grytekluter og ovnsvotter hansker, 2 grytekluter og 2 varmeunderlag, kjøkkenlinsett - svart","description":"\u003ch3 data-start=\"0\" data-end=\"24\"\u003e\u003cstrong data-start=\"4\" data-end=\"24\"\u003eProduktoversikt\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"26\" data-end=\"300\"\u003e\u003cstrong data-start=\"26\" data-end=\"36\"\u003eMerke:\u003c\/strong\u003e Crucible Cookware\u003cbr data-start=\"54\" data-end=\"57\"\u003e\u003cstrong data-start=\"57\" data-end=\"76\"\u003eArtikkelnummer:\u003c\/strong\u003e 638126013200\u003cbr data-start=\"89\" data-end=\"92\"\u003e\u003cstrong data-start=\"92\" data-end=\"104\"\u003eProdukt:\u003c\/strong\u003e 4-delt bomulls-twill ovnvott- og gryteklutesett med silikonstriper – Rød\u003cbr data-start=\"179\" data-end=\"182\"\u003e\u003cstrong data-start=\"182\" data-end=\"195\"\u003eMateriale:\u003c\/strong\u003e Bomulls-twill med silikonstriper, quiltet bomull, frottélinning\u003cbr data-start=\"265\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"268\" data-end=\"278\"\u003eFarge:\u003c\/strong\u003e Svart\u003cbr data-start=\"282\" data-end=\"285\"\u003e\u003cstrong data-start=\"285\" data-end=\"298\"\u003eInkluderer:\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"301\" data-end=\"501\"\u003e\n\u003cli data-start=\"301\" data-end=\"349\"\u003e\n\u003cp data-start=\"303\" data-end=\"349\"\u003e1 par ovnvotter (28 cm × 17 cm \/ 11” × 7”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"350\" data-end=\"426\"\u003e\n\u003cp data-start=\"352\" data-end=\"426\"\u003e1 par ovale grytekluter med lommer (26 cm × 19 cm \/ 10” × 7.48”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"427\" data-end=\"501\"\u003e\n\u003cp data-start=\"429\" data-end=\"501\"\u003eOpphengsløkker på alle deler for enkel oppbevaring\u003cbr data-start=\"473\" data-end=\"476\"\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"489\" data-end=\"507\"\u003e\u003cstrong data-start=\"493\" data-end=\"507\"\u003eMål\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"509\" data-end=\"611\"\u003e\n\u003cli data-start=\"509\" data-end=\"549\"\u003e\n\u003cp data-start=\"511\" data-end=\"549\"\u003eOvnvotter: 28 cm × 17 cm (11” × 7”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"550\" data-end=\"611\"\u003e\n\u003cp data-start=\"552\" data-end=\"611\"\u003eOvale grytekluter med lommer: 26 cm × 19 cm (10” × 7.48”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"618\" data-end=\"683\"\u003e\u003cstrong data-start=\"622\" data-end=\"683\"\u003eKok trygt med komfortabel bomulls-twill og silikongrep\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"685\" data-end=\"959\"\u003eDette 4-delte ovnsvottsettet kombinerer klassisk bomulls-twill med silikonstriper for forbedret grep og sikkerhet. Den quiltede bomullseksteriøret med myk frottélinning sikrer et komfortabelt, sikkert grep om varm kokekar, mens silikonstripene gir ekstra sklisikring.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"966\" data-end=\"993\"\u003e\u003cstrong data-start=\"970\" data-end=\"993\"\u003eFunksjoner og fordeler\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"995\" data-end=\"1090\"\u003e\u003cstrong data-start=\"995\" data-end=\"1026\"\u003e🔥 Pålitelig varmebeskyttelse\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1026\" data-end=\"1029\"\u003eGir sikker håndtering av varme gryter, panner og bakeformer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1092\" data-end=\"1194\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1092\" data-end=\"1113\"\u003e🖐️ Forbedret grep\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1113\" data-end=\"1116\"\u003eSilikonstriper på bomullsstoff øker friksjonen for et sklisikkert grep.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1196\" data-end=\"1300\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1196\" data-end=\"1221\"\u003e🧵 Komfortabel og myk\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1221\" data-end=\"1224\"\u003eVattert bomullseksteriør og frottélinning gir mykhet og holdbarhet.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1302\" data-end=\"1398\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1302\" data-end=\"1321\"\u003e🔄 Enkel oppbevaring\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1321\" data-end=\"1324\"\u003eOpphengsløkker på hver vott og gryteklut gjør dem enkle å henge opp og oppbevare.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1400\" data-end=\"1503\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1400\" data-end=\"1419\"\u003e🎁 Perfekt gave\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1419\" data-end=\"1422\"\u003eIdeell for innflyttingsfest, jul, morsdag, brudeshower eller enhver anledning.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1505\" data-end=\"1583\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1505\" data-end=\"1526\"\u003e✅ Trygt og godkjent\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1526\" data-end=\"1529\"\u003eFDA-godkjente materialer og BPA-frie for trygghet.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1590\" data-end=\"1609\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1594\" data-end=\"1609\"\u003ePerfekt for\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1611\" data-end=\"1816\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1611\" data-end=\"1679\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1613\" data-end=\"1679\"\u003eHjemmekokker som ønsker klassisk komfort med moderne grepforbedringer\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1680\" data-end=\"1753\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1682\" data-end=\"1753\"\u003eGavegivere som ser etter et praktisk og stilig kjøkkenutstyrsett\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1754\" data-end=\"1816\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1756\" data-end=\"1816\"\u003eFor alle som trenger slitesterke, vaskbare ovnsvotter og grytekluter\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1823\" data-end=\"1848\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1827\" data-end=\"1848\"\u003eVedlikeholdsinstruksjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1850\" data-end=\"1931\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1850\" data-end=\"1888\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1852\" data-end=\"1888\"\u003eMaskinvaskbar for enkel rengjøring\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1889\" data-end=\"1931\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1891\" data-end=\"1931\"\u003eHeng til tørk ved hjelp av de praktiske løkkene\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1938\" data-end=\"1974\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1942\" data-end=\"1974\"\u003eHvorfor velge Crucible Cookware\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1976\" data-end=\"2091\"\u003e✅ Høykvalitets, testede kjøkkenessensialer\u003cbr data-start=\"2017\" data-end=\"2020\"\u003e✅ Komfortabel, trygg og stilig\u003cbr data-start=\"2052\" data-end=\"2055\"\u003e✅ Pålitelig merke med rask levering\u003c\/p\u003e","brand":"Crucible Cookware","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":28973418119245,"sku":"DC-28ME-MCKC","price":19.97,"currency_code":"USD","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/products\/potholder_ovenmitts_black_-image01-1.jpg?v=1625526542"},{"product_id":"pot-holders-and-oven-mitts-gloves-with-silicone-stripes-2-potholders-2-hot-pads-with-pockets-set-4-piece-heat-resistant-kitchen-linens-set-red","title":"Grytekluter og ovnsvotter hansker, 2 grytekluter og 2 varmeputer med lommer, kjøkkenlinsett - Rød","description":"\u003ch3 data-start=\"0\" data-end=\"24\"\u003e\u003cstrong data-start=\"4\" data-end=\"24\"\u003eProduktoversikt\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"26\" data-end=\"300\"\u003e\u003cstrong data-start=\"26\" data-end=\"36\"\u003eMerke:\u003c\/strong\u003e Crucible Cookware\u003cbr data-start=\"54\" data-end=\"57\"\u003e\u003cstrong data-start=\"57\" data-end=\"76\"\u003eArtikkelnummer:\u003c\/strong\u003e 638126013194\u003cbr data-start=\"89\" data-end=\"92\"\u003e\u003cstrong data-start=\"92\" data-end=\"104\"\u003eProdukt:\u003c\/strong\u003e 4-delt bomulls-twill ovnvott- og gryteklutsett med silikonstriper – Rød\u003cbr data-start=\"179\" data-end=\"182\"\u003e\u003cstrong data-start=\"182\" data-end=\"195\"\u003eMateriale:\u003c\/strong\u003e Bomulls-twill med silikonstriper, quiltet bomull, frottélinning\u003cbr data-start=\"265\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"268\" data-end=\"278\"\u003eFarge:\u003c\/strong\u003e Rød\u003cbr data-start=\"282\" data-end=\"285\"\u003e\u003cstrong data-start=\"285\" data-end=\"298\"\u003eInkluderer:\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"301\" data-end=\"501\"\u003e\n\u003cli data-start=\"301\" data-end=\"349\"\u003e\n\u003cp data-start=\"303\" data-end=\"349\"\u003e1 par ovnvotter (28 cm × 17 cm \/ 11” × 7”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"350\" data-end=\"426\"\u003e\n\u003cp data-start=\"352\" data-end=\"426\"\u003e1 par ovale grytekluter med lommer (26 cm × 19 cm \/ 10” × 7.48”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"427\" data-end=\"501\"\u003e\n\u003cp data-start=\"429\" data-end=\"501\"\u003eOpphengsløkker på alle deler for enkel oppbevaring\u003cbr data-start=\"473\" data-end=\"476\"\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"489\" data-end=\"507\"\u003e\u003cstrong data-start=\"493\" data-end=\"507\"\u003eMål\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"509\" data-end=\"611\"\u003e\n\u003cli data-start=\"509\" data-end=\"549\"\u003e\n\u003cp data-start=\"511\" data-end=\"549\"\u003eOvnvotter: 28 cm × 17 cm (11” × 7”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"550\" data-end=\"611\"\u003e\n\u003cp data-start=\"552\" data-end=\"611\"\u003eOvale grytekluter med lommer: 26 cm × 19 cm (10” × 7.48”)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"618\" data-end=\"683\"\u003e\u003cstrong data-start=\"622\" data-end=\"683\"\u003eKok trygt med komfortabel bomulls-twill og silikongrep\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"685\" data-end=\"959\"\u003eDette 4-delte ovnsvottsettet kombinerer klassisk bomulls-twill med silikonstriper for bedre grep og sikkerhet. Den quiltede bomullseksteriøret med myk frottélinning sikrer et komfortabelt, sikkert grep om varm Crucible Cookware, mens silikonstripene gir ekstra sklisikring.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"966\" data-end=\"993\"\u003e\u003cstrong data-start=\"970\" data-end=\"993\"\u003eFunksjoner og fordeler\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"995\" data-end=\"1090\"\u003e\u003cstrong data-start=\"995\" data-end=\"1026\"\u003e🔥 Pålitelig varmebeskyttelse\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1026\" data-end=\"1029\"\u003eGir sikker håndtering av varme gryter, panner og bakeformer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1092\" data-end=\"1194\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1092\" data-end=\"1113\"\u003e🖐️ Forbedret grep\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1113\" data-end=\"1116\"\u003eSilikonstriper på bomullsstoff øker friksjonen for et sklisikkert grep.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1196\" data-end=\"1300\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1196\" data-end=\"1221\"\u003e🧵 Komfortabel og myk\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1221\" data-end=\"1224\"\u003eVattert bomullseksteriør og frottélinning gir mykhet og holdbarhet.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1302\" data-end=\"1398\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1302\" data-end=\"1321\"\u003e🔄 Enkel oppbevaring\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1321\" data-end=\"1324\"\u003eOpphengsløkker på hver vott og gryteklut gjør dem enkle å henge opp og oppbevare.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1400\" data-end=\"1503\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1400\" data-end=\"1419\"\u003e🎁 Perfekt gave\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1419\" data-end=\"1422\"\u003eIdeell for innflyttingsfest, jul, morsdag, brude- eller babyshower, eller enhver anledning.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1505\" data-end=\"1583\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1505\" data-end=\"1526\"\u003e✅ Trygt og godkjent\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1526\" data-end=\"1529\"\u003eFDA-godkjente materialer og BPA-frie for trygghet.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1590\" data-end=\"1609\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1594\" data-end=\"1609\"\u003ePerfekt for\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1611\" data-end=\"1816\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1611\" data-end=\"1679\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1613\" data-end=\"1679\"\u003eHjemmekokker som ønsker klassisk komfort med moderne grepforbedringer\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1680\" data-end=\"1753\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1682\" data-end=\"1753\"\u003eGavegivere som ser etter et praktisk og stilig kjøkkentilbehørsett\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1754\" data-end=\"1816\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1756\" data-end=\"1816\"\u003eFor alle som trenger slitesterke, vaskbare ovnsvotter og grytekluter\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1823\" data-end=\"1848\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1827\" data-end=\"1848\"\u003eVedlikeholdsinstruksjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1850\" data-end=\"1931\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1850\" data-end=\"1888\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1852\" data-end=\"1888\"\u003eMaskinvaskbare for enkel rengjøring\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1889\" data-end=\"1931\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1891\" data-end=\"1931\"\u003eHeng til tørk ved hjelp av de praktiske løkkene\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1938\" data-end=\"1974\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1942\" data-end=\"1974\"\u003eHvorfor velge Crucible Cookware\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1976\" data-end=\"2091\"\u003e✅ Høykvalitets, testede kjøkkenessensialer\u003cbr data-start=\"2017\" data-end=\"2020\"\u003e✅ Komfortable, trygge og stilige\u003cbr data-start=\"2052\" data-end=\"2055\"\u003e✅ Pålitelige merkevarer med rask levering\u003c\/p\u003e","brand":"Crucible Cookware","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":28973431947341,"sku":"WH-J31S-4VKD","price":19.97,"currency_code":"USD","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/products\/potholder_ovenmitts_red_-image01-1.jpg?v=1625526355"},{"product_id":"silicone-oven-mitts-and-potholders-4-piece-set-kitchen-counter-safe-trivet-mats-advanced-heat-resistant-pot-holders-non-slip-textured-grip-oven-mitt-black","title":"Silikon ovnsvotter og grytekluter (4-delt sett), kjøkkenbenk - avanserte varmebestandige grytekluter, sklisikkert teksturert grep ovnvott - svart","description":"\u003ch3 data-start=\"0\" data-end=\"24\"\u003e\u003cstrong data-start=\"4\" data-end=\"24\"\u003eProduktoversikt\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"26\" data-end=\"308\"\u003e\u003cstrong data-start=\"26\" data-end=\"36\"\u003eMerke:\u003c\/strong\u003e Crucible Cookware\u003cbr data-start=\"54\" data-end=\"57\"\u003e\u003cstrong data-start=\"57\" data-end=\"69\"\u003eProduct:\u003c\/strong\u003e 2 isolerte silikon ovnhansker \u0026 2 silikon gryteunderlag sett\u003cbr data-start=\"136\" data-end=\"139\"\u003e\u003cstrong data-start=\"139\" data-end=\"152\"\u003eMaterial:\u003c\/strong\u003e FDA-Approved, BPA-Free, High-Grade Silicone\u003cbr data-start=\"196\" data-end=\"199\"\u003e\u003cstrong data-start=\"199\" data-end=\"209\"\u003eColor:\u003c\/strong\u003e Black\u003cbr data-start=\"251\" data-end=\"254\"\u003e\u003cstrong data-start=\"254\" data-end=\"273\"\u003eArticle Number:\u003c\/strong\u003e 638126013187\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"315\" data-end=\"333\"\u003e\u003cstrong data-start=\"319\" data-end=\"333\"\u003eDimensjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"335\" data-end=\"421\"\u003e\n\u003cli data-start=\"335\" data-end=\"374\"\u003e\n\u003cp data-start=\"337\" data-end=\"374\"\u003eOvnhansker: 7\" × 7\" (18 cm × 18 cm)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"375\" data-end=\"421\"\u003e\n\u003cp data-start=\"377\" data-end=\"421\"\u003eGryteunderlag: 7\" × 7\" (18 cm × 18 cm)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"428\" data-end=\"485\"\u003e\u003cstrong data-start=\"432\" data-end=\"485\"\u003eKok trygt med førsteklasses silikon varmebeskyttelse\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"487\" data-end=\"782\"\u003eDette allsidige kjøkkensettet inkluderer 2 isolerte silikonvotter og 2 silikongrytekluter, designet for å beskytte hendene og benkeplatene dine mot ekstrem varme og kulde. Enten du baker, griller eller serverer, gir disse holdbare verktøyene overlegen grep og sikkerhet med stil og enkelhet.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"789\" data-end=\"816\"\u003e\u003cstrong data-start=\"793\" data-end=\"816\"\u003eFunksjoner og fordeler\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"818\" data-end=\"973\"\u003e\u003cstrong data-start=\"818\" data-end=\"845\"\u003e🔥 Høy varmebestandighet\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"845\" data-end=\"848\"\u003eBeskytt hendene og overflater mot varme opptil 450°F (230°C), ideelt for håndtering av varme panner, stekepanner, bakebrett og mer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"975\" data-end=\"1127\"\u003e\u003cstrong data-start=\"975\" data-end=\"996\"\u003e🖐️ Skli-sikkert grep\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"996\" data-end=\"999\"\u003eTeksturerte overflater på både votter og grytekluter gir bedre grep og kontroll, noe som gjør det tryggere å bære tung eller glatt Crucible Cookware.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1129\" data-end=\"1301\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1129\" data-end=\"1156\"\u003e💪 Kraftig og holdbar\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1156\" data-end=\"1159\"\u003eLaget med fleksibel, langvarig silikon, tilbyr disse vottene og gryteklutene komfort og beskyttelse for alle dine innendørs og utendørs matlagingsbehov.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1303\" data-end=\"1433\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1303\" data-end=\"1334\"\u003e🧼 Enkel å rengjøre og vedlikeholde\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1334\" data-end=\"1337\"\u003eTåler oppvaskmaskin og er motstandsdyktig mot lukt og flekker, noe som sikrer enkel rengjøring etter hver bruk.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1435\" data-end=\"1596\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1435\" data-end=\"1465\"\u003e🌟 Multifunksjonelt design\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1465\" data-end=\"1468\"\u003eBruk gryteklutene som glassåpner, skjeholder, glassbrikke eller hvor som helst du trenger ekstra grep eller beskyttelse mot varme eller kulde.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1603\" data-end=\"1622\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1607\" data-end=\"1622\"\u003ePerfekt for\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1624\" data-end=\"1871\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1624\" data-end=\"1695\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1626\" data-end=\"1695\"\u003eMatlagingsentusiaster som trenger pålitelig beskyttelse for hender og benkeplater\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1696\" data-end=\"1731\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1698\" data-end=\"1731\"\u003eUtendørs grillere og BBQ-entusiaster\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1732\" data-end=\"1812\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1734\" data-end=\"1812\"\u003eAlle som ønsker holdbare, komfortable og sikre varmebestandige kjøkkenverktøy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1813\" data-end=\"1871\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1815\" data-end=\"1871\"\u003eDe som setter pris på allsidige kjøkkenredskaper\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"2022\" data-end=\"2058\"\u003e\u003cstrong data-start=\"2026\" data-end=\"2058\"\u003eHvorfor velge Crucible Cookware\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"2060\" data-end=\"2278\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2062\" data-end=\"2080\"\u003eEget lager:\u003c\/strong\u003e Sendes direkte fra vårt lager — ingen dropshipping\u003cbr data-start=\"2132\" data-end=\"2135\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2137\" data-end=\"2157\"\u003eFørsteklasses kvalitet:\u003c\/strong\u003e FDA-godkjent, BPA-fri og matsikker silikon\u003cbr data-start=\"2205\" data-end=\"2208\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2210\" data-end=\"2239\"\u003eRask og pålitelig levering:\u003c\/strong\u003e Sporbar levering for trygghet\u003c\/p\u003e","brand":"Crucible Cookware","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":28981886222413,"sku":"EO-Q7DE-ZF40","price":39.97,"currency_code":"USD","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/products\/siliconepotholdertrovet-image01-1.jpg?v=1668389578"},{"product_id":"silicone-oven-mitts-and-potholders-4-piece-set-kitchen-counter-safe-trivet-mats-advanced-heat-resistant-pot-holders-non-slip-textured-grip-oven-mitt-red","title":"Silikon ovnsvotter og grytekluter (4-delt sett), kjøkkenbenk - avanserte varmebestandige grytekluter, sklisikkert teksturert grep ovnsvott - rød","description":"\u003ch3 data-start=\"0\" data-end=\"24\"\u003e\u003cstrong data-start=\"4\" data-end=\"24\"\u003eProduktoversikt\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"26\" data-end=\"308\"\u003e\u003cstrong data-start=\"26\" data-end=\"36\"\u003eMerke:\u003c\/strong\u003e Crucible Cookware\u003cbr data-start=\"54\" data-end=\"57\"\u003e\u003cstrong data-start=\"57\" data-end=\"69\"\u003eProduct:\u003c\/strong\u003e 2 isolerte silikon ovnhansker \u0026 2 silikon gryteunderlag sett\u003cbr data-start=\"136\" data-end=\"139\"\u003e\u003cstrong data-start=\"139\" data-end=\"152\"\u003eMaterial:\u003c\/strong\u003e FDA-godkjent, BPA-fri, høykvalitets silikon\u003cbr data-start=\"196\" data-end=\"199\"\u003e\u003cstrong data-start=\"199\" data-end=\"209\"\u003eColor:\u003c\/strong\u003e Rød\u003cbr data-start=\"251\" data-end=\"254\"\u003e\u003cstrong data-start=\"254\" data-end=\"273\"\u003eArticle Number:\u003c\/strong\u003e 638126013170\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"315\" data-end=\"333\"\u003e\u003cstrong data-start=\"319\" data-end=\"333\"\u003eDimensjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"335\" data-end=\"421\"\u003e\n\u003cli data-start=\"335\" data-end=\"374\"\u003e\n\u003cp data-start=\"337\" data-end=\"374\"\u003eOvnhansker: 7\" × 7\" (18 cm × 18 cm)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"375\" data-end=\"421\"\u003e\n\u003cp data-start=\"377\" data-end=\"421\"\u003eGryteunderlag: 7\" × 7\" (18 cm × 18 cm)\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"428\" data-end=\"485\"\u003e\u003cstrong data-start=\"432\" data-end=\"485\"\u003eLag mat trygt med førsteklasses silikonvarmebeskyttelse\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"487\" data-end=\"782\"\u003eDette allsidige kjøkkensettet inkluderer 2 isolerte silikonovnvotter og 2 silikongrytekluter, designet for å beskytte hendene og benkeplatene dine mot ekstrem varme og kulde. Enten du baker, griller eller serverer, gir disse holdbare verktøyene overlegen grep og sikkerhet med stil og enkelhet.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"789\" data-end=\"816\"\u003e\u003cstrong data-start=\"793\" data-end=\"816\"\u003eFunksjoner og fordeler\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"818\" data-end=\"973\"\u003e\u003cstrong data-start=\"818\" data-end=\"845\"\u003e🔥 Høy varmebestandighet\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"845\" data-end=\"848\"\u003eBeskytt hendene og overflater mot varme opptil 450°F (230°C), ideelt for håndtering av varme panner, stekepanner, bakebrett og mer.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"975\" data-end=\"1127\"\u003e\u003cstrong data-start=\"975\" data-end=\"996\"\u003e🖐️ Skli-sikkert grep\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"996\" data-end=\"999\"\u003eTeksturerte overflater på både votter og grytekluter gir bedre grep og kontroll, noe som gjør det tryggere å bære tung eller glatt Crucible Cookware.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1129\" data-end=\"1301\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1129\" data-end=\"1156\"\u003e💪 Kraftig og holdbar\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1156\" data-end=\"1159\"\u003eLaget med fleksibel, langvarig silikon, tilbyr disse vottene og gryteklutene komfort og beskyttelse for alle dine innendørs og utendørs matlagingsbehov.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1303\" data-end=\"1433\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1303\" data-end=\"1334\"\u003e🧼 Enkel å rengjøre og vedlikeholde\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1334\" data-end=\"1337\"\u003eTåler oppvaskmaskin og er motstandsdyktig mot lukt og flekker, noe som sikrer enkel rengjøring etter hver bruk.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1435\" data-end=\"1596\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1435\" data-end=\"1465\"\u003e🌟 Multifunksjonelt design\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1465\" data-end=\"1468\"\u003eBruk gryteklutene som glassåpner, skjeholder, glassbrikke eller hvor som helst du trenger ekstra grep eller beskyttelse mot varme eller kulde.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1603\" data-end=\"1622\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1607\" data-end=\"1622\"\u003ePerfekt for\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1624\" data-end=\"1871\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1624\" data-end=\"1695\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1626\" data-end=\"1695\"\u003eMatlagingsentusiaster som trenger pålitelig beskyttelse for hender og benkeplater\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1696\" data-end=\"1731\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1698\" data-end=\"1731\"\u003eUtendørs grillere og BBQ-entusiaster\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1732\" data-end=\"1812\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1734\" data-end=\"1812\"\u003eAlle som ønsker holdbare, komfortable og sikre varmebestandige kjøkkenverktøy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1813\" data-end=\"1871\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1815\" data-end=\"1871\"\u003eDe som setter pris på allsidige kjøkkenredskaper\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"2022\" data-end=\"2058\"\u003e\u003cstrong data-start=\"2026\" data-end=\"2058\"\u003eHvorfor velge Crucible Cookware\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"2060\" data-end=\"2278\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2062\" data-end=\"2080\"\u003eEget lager:\u003c\/strong\u003e Sendes direkte fra vårt lager — ingen dropshipping\u003cbr data-start=\"2132\" data-end=\"2135\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2137\" data-end=\"2157\"\u003eFørsteklasses kvalitet:\u003c\/strong\u003e FDA-godkjent, BPA-fri og matsikker silikon\u003cbr data-start=\"2205\" data-end=\"2208\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2210\" data-end=\"2239\"\u003eRask og pålitelig levering:\u003c\/strong\u003e Sporbar levering for trygghet\u003c\/p\u003e","brand":"Crucible Cookware","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":28981888909389,"sku":"H1-MPZZ-A9QS","price":39.97,"currency_code":"USD","in_stock":false}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/products\/B085HZBB5C.jpg?v=1609701492"},{"product_id":"silicone-hot-handle-holder-2-pack-for-cast-iron-woks-pots-dutch-ovens-skillets-and-more-potholders-red","title":"Silikon Grytekluter (2-pakning), Håndtakdeksler for Støpejern Wok, Gryter, Dutch Ovens","description":"\u003ch3 data-start=\"95\" data-end=\"119\"\u003e\u003cstrong data-start=\"99\" data-end=\"119\"\u003eProduktoversikt\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"121\" data-end=\"367\"\u003e\u003cstrong data-start=\"121\" data-end=\"131\"\u003eBrand:\u003c\/strong\u003e Crucible Cookware\u003cbr data-start=\"149\" data-end=\"152\"\u003e\u003cstrong data-start=\"152\" data-end=\"164\"\u003eProduct:\u003c\/strong\u003e 2-Pack Silicone Potholders for Cast Iron Woks, Pots, Dutch Ovens, Small Skillets, and Assist Handles\u003cbr data-start=\"265\" data-end=\"268\"\u003e\u003cstrong data-start=\"268\" data-end=\"281\"\u003eMaterial:\u003c\/strong\u003e BPA-Free, High-Grade Silicone\u003cbr data-start=\"311\" data-end=\"314\"\u003e\u003cstrong data-start=\"314\" data-end=\"324\"\u003eColor:\u003c\/strong\u003e Red\u003cbr data-start=\"330\" data-end=\"333\"\u003e\u003cstrong data-start=\"333\" data-end=\"352\"\u003eArticle Number:\u003c\/strong\u003e 638126013262\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"374\" data-end=\"392\"\u003e\u003cstrong data-start=\"378\" data-end=\"392\"\u003eDimensjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"394\" data-end=\"415\"\u003e\u003cstrong data-start=\"394\" data-end=\"413\"\u003eStørrelse på gryteklut:\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"416\" data-end=\"447\"\u003e\n\u003cli data-start=\"416\" data-end=\"447\"\u003e\n\u003cp data-start=\"418\" data-end=\"447\"\u003e8 cm × 4.5 cm (3.15\" × 1.77\")\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"454\" data-end=\"510\"\u003e\u003cstrong data-start=\"458\" data-end=\"510\"\u003eLag mat trygt – Kompakt \u0026 pålitelig håndbeskyttelse\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"512\" data-end=\"768\"\u003eDenne 2-pakningen med silikon grytekluter er designet for å beskytte hendene dine når du håndterer varme støpejernswokker, Dutch ovens, gryter, små stekepanner eller håndtak. Med en sikker passform og varmebestandighet gjør disse håndtakdekslene matlagingen tryggere og mer komfortabel.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"775\" data-end=\"802\"\u003e\u003cstrong data-start=\"779\" data-end=\"802\"\u003eFunksjoner \u0026 Fordeler\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"804\" data-end=\"966\"\u003e\u003cstrong data-start=\"804\" data-end=\"837\"\u003e🔥 Beskytter mot ekstrem varme\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"837\" data-end=\"840\"\u003eBeskytter hendene dine mot temperaturer fra -104°F til 464°F (-40°C til 240°C), perfekt for sikker håndtering av varm Crucible Cookware.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"968\" data-end=\"1134\"\u003e\u003cstrong data-start=\"968\" data-end=\"1012\"\u003e🖐️ Sikkert, komfortabelt og stabilt grep\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1012\" data-end=\"1015\"\u003eInnvendige silikonribber forbedrer grepet og reduserer varme, og gir deg ekstra beskyttelse og kontroll over Crucible Cookware.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1136\" data-end=\"1295\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1136\" data-end=\"1174\"\u003e🧼 Enkel å rengjøre – Tåler oppvaskmaskin\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1174\" data-end=\"1177\"\u003eGlatt, ikke-strukturert overflate tørkes lett av eller kan kastes i oppvaskmaskinen uten gummiaktig lukt ved oppvarming.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1302\" data-end=\"1331\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1306\" data-end=\"1331\"\u003ePerfekt for de som\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1333\" data-end=\"1586\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1333\" data-end=\"1394\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1335\" data-end=\"1394\"\u003eLager mat regelmessig med støpejernswokker, gryter og Dutch ovens\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1395\" data-end=\"1474\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1397\" data-end=\"1474\"\u003eTrenger små, allsidige grytekluter for håndtak og små stekepannegrep\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1475\" data-end=\"1531\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1477\" data-end=\"1531\"\u003eØnsker et komfortabelt, sklisikkert grep når du lager mat\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1532\" data-end=\"1586\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1534\" data-end=\"1586\"\u003eVerdsetter oppvaskmaskinsikre, holdbare kjøkkenredskaper\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1593\" data-end=\"1618\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1597\" data-end=\"1618\"\u003eVedlikeholdsinstruksjoner\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"1620\" data-end=\"1820\"\u003e\n\u003cli data-start=\"1620\" data-end=\"1674\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1622\" data-end=\"1674\"\u003eTåler oppvaskmaskin eller vaskes for hånd med varmt såpevann\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1675\" data-end=\"1718\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1677\" data-end=\"1718\"\u003eTørk gryteklutene helt før oppbevaring\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1719\" data-end=\"1778\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1721\" data-end=\"1778\"\u003eFjern grytekluter før du setter Crucible Cookware i en varm ovn\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-start=\"1779\" data-end=\"1820\"\u003e\n\u003cp data-start=\"1781\" data-end=\"1820\"\u003eUnngå direkte kontakt med åpen flamme\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-start=\"1827\" data-end=\"1863\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1831\" data-end=\"1863\"\u003eHvorfor velge Crucible Cookware\u003c\/strong\u003e\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1865\" data-end=\"2092\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"1867\" data-end=\"1884\"\u003eEget lager\u003c\/strong\u003e – Sendes direkte fra vårt lager, ingen dropshipping\u003cbr data-start=\"1937\" data-end=\"1940\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"1942\" data-end=\"1961\"\u003eFørsteklasses kvalitet\u003c\/strong\u003e – Laget av BPA-fri, luktfri, høykvalitets silikon\u003cbr data-start=\"2013\" data-end=\"2016\"\u003e✅ \u003cstrong data-start=\"2018\" data-end=\"2039\"\u003ePålitelige leveranser\u003c\/strong\u003e – Rask og sporbar levering for din bekvemmelighet\u003c\/p\u003e","brand":"Crucible Cookware","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":31942060539981,"sku":"84-XXUX-5N3F","price":9.97,"currency_code":"USD","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/products\/main_e7f9063d-61d9-4b25-92d4-574b7f746820.jpg?v=1582405070"}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0017\/2471\/0989\/collections\/striped_mitts_black.jpg?v=1762198902","url":"https:\/\/cruciblecookware.com\/no-cy\/collections\/kjokken-toy-grytekluter-varme-pads.oembed","provider":"Crucible Cookware","version":"1.0","type":"link"}